Slovenská svadba

V AFRICKOM ŠTÝLE
Zuzana a Richard
leto 2012
FOTOREPORTÁŽ
 
 

Vianočná výstava

v galérii LIMAA
6.-17.12.2010
FOTOREPORTÁŽ
 
 

Výstava AFRIKA!

v galérii PLACIDITÉ
27.9.-3.10.2010
FOTOREPORTÁŽ
 
 

Africká noc

City Pension Topoľčany
11.11.2011
FOTOREPORTÁŽ
 
 

Kaftany a dashiki

ostrov Korzika
leto 2011
FOTOREPORTÁŽ
 

Parfumy na prírodnej báze

Prinášame vám  sériu výnimočných parfumov na prírodnej báze, kde výrobca vsadil na kvalitu surovín a procesu výroby parfumov za cenu, ktorú si môže dovoliť každý. Základnou filozofiou českej spoločnosti Essens, ktorá tieto parfumy prináša aj na náš trh, je poskytnúť kvalitný parfum čistej a trvalej vône v elegantnom flakóne, ale nepredražiť ho zbytočnou reklamnou kampaňou a obalovým dizajnom. Preto ani jedna z týchto očarujúcich vôní nenesie žiadne meno a nemá ani svoj osobitný dizajnový flakón. Aby si každý z nás mohol vybrať svoj obľúbený parfum, ktorý je šetrný k našej pokožke a zároveň si udrží svoju prirodzenú vôňu po celé hodiny, rozhodla sa spoločnosť Essens pre elegantné univerzálne flakóny, označené číslom vône. Výsledok - namiesto 100 eur a viac môžete mať svoj obľúbený parfum v 50 ml balení za 17 eur. A verte nám, kvalitou a účinkom budete milo prekvapení...

Teraz niekoľko slov k samotným parfumom. Parfumy ESSENS sú vyrábané predovšetkým s dôrazom na kvalitu. Dodávateľ je nositeľom certifikátu GMP (Good Manufacturing Practice) a certifikátov ISO 9001-2008. Parfumy obsahujú vysoký podiel až 20% prírodných vonných esencií, čo im zaručuje zaradenie k elite medzi parfumami.

Uveďme aspoň zjednodušený postup výroby. Tie najkvalitnejšie vonné esencie sa najskôr zmiešajú so špeciálnym parfumérskym alkoholom. Táto zmes sa podchladí na teplotu -7 °C a dokonale sa prefiltruje. K filtrácii sú používané filtre s jemnostou 10 mikrónov. Parfum následne najmenej 8 týždnov zreje v nerezových nádobách, aby sa mohli všetky zložky dokonale spojiť. Táto dostatočne dlhá doba zrenia umožňuje vytvoriť harmonický celok s intenzívnou a oslňujúcou vôňou. Vyzretý parfum je následne naplnený do vzduchom čistených flakónov vytvorených talianskymi majstrami vo vyhlásenej sklárskej dielni a ďalej zabalený do obalu. Všetky výrobné kroky podliehajú najprísnejšej kontrole kvality a pre výrobu sú použité výhradne bezchybné materiály. Jednotlivé vône sú vyrábané podľa tajných receptúr, ktoré sú chránené patentmi. Sme presvedčení, že si parfumy a produkty parfumovaného radu získajú vaše srdce.

KÚZLO DLHOTRVAJÚCEJ VÔNE
Existuje pár jednoduchých trikov k dosiahnutiu maximálneho efektu. Parfum pôsobí najlepšie tam, kde je pokožka najprekrvenejšia. V malom množstve sa preto aplikuje za uši, na zápästie, lakťovú jamku, ale aj na členky. Je dobré nechať vôňu pokožkou najskôr vstrebať a až potom sa obliecť. Pre intenzívnejší dojem je možné parfum naniesť na čerstvo umyté vlasy, kde veľmi dobre drží. Naopak, pre nižšiu intenzitu postačí vstúpiť do obláčika vytvoreného strieknutím parfumu pred seba.

HLAVA - SRDCE - ZÁKLAD PARFUMU
HLAVA: 
Veľmi intenzívna vôňa, ktorú cítiť hneď 
po aplikácii. Tento vnem trvá pár sekúnd, ale pri 
niektorých parfumoch to môže byť aj 15 minút.
SRDCE: Vôňa, ktorú je cítiť okamžite po odznení hlavy, intenzita sa pohybuje okolo 2-3 hodín.
ZÁKLAD: 
V tejto fáze sa vonné látky uvoľňujú pozvoľna, doba trvania 
sa predlžuje na niekoľko, niekedy aj desiatky hodín.