Slovenská svadba

V AFRICKOM ŠTÝLE
Zuzana a Richard
leto 2012
FOTOREPORTÁŽ
 
 

Vianočná výstava

v galérii LIMAA
6.-17.12.2010
FOTOREPORTÁŽ
 
 

Výstava AFRIKA!

v galérii PLACIDITÉ
27.9.-3.10.2010
FOTOREPORTÁŽ
 
 

Africká noc

City Pension Topoľčany
11.11.2011
FOTOREPORTÁŽ
 
 

Kaftany a dashiki

ostrov Korzika
leto 2011
FOTOREPORTÁŽ
 

Najčastejšie kladené otázky

Môžem výrobky z tejto stránky niekde vidieť? 

Všetky produkty, pri ktorých v detailnom popise nájdete aj údaj Na sklade:, môžete vidieť, osobne si ich vyzdvihnúť alebo aj priamo nakúpiť priamo na mieste afrického showroom v Bratislave, na Odborárskej 23. Pretože náš program je bohatý a sme stále v pohybe, v prípade záujmu o návštevu vám odporúčame skontaktovať sa s nami vopred.

Sú tieto výrobky naozaj z Afriky?
Áno, väčšina týchto produktov je vyrobená v niektorej z afrických krajín (napríklad Mali, Senegal, Burkina Faso, Niger, Egypt, Tanzánia, Keňa, Ghana, Pobrežie Slonoviny...). Túto informáciu nájdete v detaile produktu úplne na konci popisu a tesne pred jeho kódom (napríklad šaty Bogolanfini, kožené vaky, tuarégske striebro, drevorezba).
Informácie a zaujímavosti o národoch, ktoré tieto produkty vyrábajú, o technikách výroby a surovinách, ktoré sú pri tom používané, budeme postupne vkladať do galérie článkov. Sľubujeme Vám zaujímavé čítanie.

Určitá skupina produktov je tovar v africkom štýle vyrobený v inom štáte - napríklad produkty s originálnym africkým vzorom Kente sú vyrobené v Indii (kravatové sety, dashiki), tiež kaftany  alebo sety z rôznych materiálov sú vyrábané v Indii (batikové kaftany, kaftany s potlačou), v Indonézii (sukňové sety) alebo napríklad v Thajsku (dashiki EXTRA).

Kde nájdem dodacie podmienky? 
V sekcii O nás, v článku Ako nakupovať v e-shope Afrika online.sk, v odstavci Dodávka tovaru a čiastočne v odstavci Potvrdenie objednávky a platba za tovar.

Kde nájdem obchodné podmienky?
Na konci registračného formulára je kolónka ´Odoslať registráciu´. Ak kliknete na odkaz ´Súhlasím s obchodnými podmienkami´, otvoria sa Vám v samostatnom okne, kde si ich môžete preštudovať bez toho, aby ste sa zaregistrovali. Registráciu potvrdzujete až následným potvrdením tlačidla ´Odoslať registráciu´.