Slovenská svadba

V AFRICKOM ŠTÝLE
Zuzana a Richard
leto 2012
FOTOREPORTÁŽ
 
 

Vianočná výstava

v galérii LIMAA
6.-17.12.2010
FOTOREPORTÁŽ
 
 

Výstava AFRIKA!

v galérii PLACIDITÉ
27.9.-3.10.2010
FOTOREPORTÁŽ
 
 

Africká noc

City Pension Topoľčany
11.11.2011
FOTOREPORTÁŽ
 
 

Kaftany a dashiki

ostrov Korzika
leto 2011
FOTOREPORTÁŽ
 

Afrika online.sk - Váš africký etno obchod

Afrika je kontinent krásny a divoký. Je to krajina plná kontrastov, v ktorej sa snúbi mnoho živlov. Africké národy, z ktorých mnohé žijú v tesnom spojení s prírodou, využívajú na svoje prežitie výhradne prírodné zdroje.
Takto vytvárajú aj typicky africké produkty - jednoduché a krásne ako krajina, v ktorej žijú. Nájdete na nich farby zeme, piesku, paliem, mora i neba. Sú ako africký kontinent - sýte, zemité a teplé.

Africký ľud pevne naviazaný na tradície vkladá africké symboly do všetkých svojich diel - uvidíte ich na gobelínoch, látkach, konfekcii, obrazoch, drevorezbách i šperkoch. Africký kaftan je oblečenie, v ktorom sa budete cítiť voľne ako vták na oblohe. Etno odev, ktorý ocení aj Európan - pohodlný a originálny! Pestré africké farby na interiérových tkaninách pozdvihnú akékoľvek priestory a vytvoria v nich príťažlivú etno atmosféru. Africký šperk ako doplnok urobí z Vášho obyčajného čierneho trička maliarske plátno pre africké umelecké dielo.


Etno štýl je obľúbeným dizajnovým prvkom v interiérovej kultúre ale aj v obliekaní. Afrika online.sk je prvý internetový etno obchod na Slovensku, zameraný na africké produkty.  Ak si tiež myslíte, že krása spočíva v jednoduchosti a priťahuje Vás tradícia afrických kultúr a ich ručne vyrobených produktov, potom ste na správnej adrese. Vítame Vás v našom etno obchode Afrika online.sk!
To, čo robí africký dizajn takým jedinečným a originálnym, je práve prostá jednoduchosť vzorov v teplých, zemitých farbách a jeho prirodzenosť vďaka prírodným materiálom použitých pri výrobe. Toto sú vlastnosti, ktoré nás podvedome priťahujú a cítime v nich harmóniu, pokoj a zázemie.

Jedinečnosť každého kúsku, z ktorých ani jeden nie je presnou kópiou toho druhého, je ďalším plus pre každého, kto si chce vytvoriť svoj štýl a netúži ísť podľa šablóny. Prichádzam k Vám s ponukou, ktorá Vám pomôže dotvoriť si interiér alebo exteriér, v ktorom sa budete cítiť dobre.

To isté môžete dosiahnuť, ak svoj šatník obohatíte pohodlnými a originálnymi kúskami afrických kaftanov, pašmín, tuník dashiki a ďalších očarujúcich módnych doplnkov, na prehliadku ktorých Vás týmto srdečne pozývam.

Bola by som šťastná, keby pojem zákazník v našom budúcom vzťahu nadobudol iný rozmer. Okrem dodávateľa vkusných, negýčových výrobkov v africkom štýle sa chcem stať aj radcom a pomocníkom pri plnení Vašich túžob, prianí a predstáv.

Podľahnite spolu so mnou čaru tuarégskeho striebra, milí priatelia. Oblečte si v zázemí domova pohodlný africký kaftan...budete sa v ňom cítiť príjemne a zároveň budete vždy, keď otvoríte dvere nečakanej návšteve,  vyzerať ako upravený hostiteľ.

Vytvorte si teplo domova či pohodu kancelárie pomocou prírodných a neumelých materiálov... Vaše telo a duša sa Vám čoskoro poďakujú.

Verím, že pomocou Vašich pripomienok a požiadaviek sa mi podarí vytvoriť obchod v africkom štýle, ktorému budete dôverovať a ktorý bude schopný splniť Vaše túžby.

Vaša AFRIKA ONLINE